טיפולי פיגמנטציה

טיפולי פיגמנטציה להעלמת כתמי עור

הטכנולוגיה המתקדמת בתחום טיפולי העור מאפשרת לנשים וגברים ליהנות ממענה מקצועי לבעיות עור שונות, לרבות פיגמנטציה וכתמים בעור.

עור הפנים שלנו, וכך גם אזור החזה אצל נשים, משתנה עם השנים ובגילאים המבוגרים יותר מתמלא בנמשים וכתמי עור, אשר פעמים רבות בולטים לעין.

טיפולי פיגמנטציה מיועדים לנשים ולגברים כאחד, הסובלים מכתמי עור, כתמי גיל וכתמי שמש. הטיפול נעשה באמצעות מכשיר לייזר מיוחד מבית סינרון קנדלה והוא נחשב לבטוח וליעיל מאד. לרוב מדובר בסדרה של מספר טיפולים, בהתאם למספר הכתמים על העור ולאזור המטופל והתוצאות ניכרות לעין באופן מידי.


למי מיועדים טיפולי פיגמנטציה?

הטיפול מתאים לבעלי עור בגוון בהיר יחסית ולכל אלה הסובלים מכתמי שמש או מנזקי שמש וגם מכתמי עור המופיעים בגילאים המבוגרים יותר (כתמי גיל). כתמים אלה מופיעים בדרך כלל באזור הפנים וגם באזור החזה אצל נשים ורבים מעוניינים להיפטר מהם, ולטשטש אותם ככל שניתן כדי שלא ייראו לעין. הטיפול אינו מיועד לבעלי עור כהה, הוא איננו מתאים במקרים בהם הכתם על הפנים או באזור החזה מאובחן כמלנומה וגם איננו רלוונטי לאלו הסובלים מבעיות עור שונות (במקרים שכאלה מומלץ ביותר להיוועץ עם רופא עור לפני הטיפול כדי לבחון את מידת התאמתו).
כיצד מתבצע הטיפול?

הטיפולים מתבצעים בפריים לייזר באמצעות מכשור בעל טכנולוגיה מתקדמת – GentelMax Pro מבית סינרון מדיקל – מכשיר בעל יכולת העלמת כתמי עור וטיפול בבעיות פיגמנטציה במהירות. המכשיר מתבסס על לייזר מסוג מיוחד, הגורם לקילופה של שכבת העור החיצונית של האפידרמיס, ושל שכבת הדרמיס. באופן זה מתבצע כמעין קילוף של העור, כפי שקורה במסגרת טיפול של פילינג כימי, כך שמוסרת שכבת העור העליונה, שבה מופיע הפיגמנט (כתם העור).

היתרון בהליך זה הוא יכולתו של העור, לאחר הטיפול, להתחדש ללא הופעת הפיגמנט ובהנחה שההליך בוצע באופן מקצועי על מנת להסיר את השכבה שבה קיים הכתם. באמצעות מכשיר הלייזר עצמו ניתן להסיר כתמי עור באזורים שונים בגוף, לרבות אזור הפנים הנחשב לעדין מאד וגם לאזור החזה, אזור המחשוף – היכן שנוטים להצטבר לא מעט כתמים עם השנים. קילוף העור באמצעות הלייזר אינו גורם לכוויה או לצלקת כלשהי והאזור לא חשוף לזיהום. טיפול זה מתאים הן לבעלי עור בהיר והן לבעלי עור כהה.

למי כדאי לעבור טיפולי פיגמנטציה?

טיפולי פיגמנטציה מומלצים לכל אחד ואחת המעוניין/ת להסיר ולהעלים כתמי עור המופיעים באזור שונים בגוף. הטיפולים מתאימים הן לנשים והן לגברים.
יתרונות הטיפול

טיפול פיגמנטציה מעניק מספר יתרונות משמעותיים:

  1. מהירות הטיפול: הטיפולים מתבצעים במהירות וביעילות רבה. הטכנולוגיה הייחודית של המכשיר, מאפשרת לנו להעניק לך שירות מהיר ואיכותי.
  2. ללא כאב: הטיפולים המבוצעים בפריים לייזר אינם מכאיבים כך שהם מתאימים גם לבעלי רגישות לכאב.
  3. תוצאות נהדרות לאורך זמן: העלמת הכתמים לאורך זמן רב.
  4. תוצאות מידיות: כבר לאחר הטיפול הראשון, תוכל לראות תוצאות מרהיבות של עור ללא כתמים באזור המטופל.

מחיר טיפולי פיגמנטציה

אנו בפריים לייזר מציעים מגוון חבילות לטיפולי פיגמנטציה בלייזר בהתאם לאזור המבוקש ושטחו. בניגוד לרוב המכונים, אנו מציעים טיפולים ללא הגבלה מתוך מטרה להעניק ללקוחותינו את השירות והטיפול הטוב ביותר במחירים הנגישים ביותר.כדאי לדעת

  • הטיפול אינו כואב אך מלווה באי נעימות קלה, החולפת בתוך זמן קצר.
  • זמן הטיפול משתנה בהתאם לאזור המטופל וגם למספר הכתמים, אולם בדרך כלל מדובר ב-3 טיפולים.
  • הטיפול, הכולל שימוש במכשירי חברת סינרון מדיקל, הוכח כבטוח מאד והוא איננו מלווה בתופעות לוואי. יחד עם זאת, חשוב לזכור כי לאנשים הסובלים מבעיות עור שונות, מומלץ להיוועץ עם הרופא האישי או עם רופא עור על מנת לוודא כי ההליך מתאים ונכון להם.

עברית