הסרת פפילומה

טיפולי הסרת פפילומה

לקבלת שיחה מנציג מלאו את הפרטים

או חייגו 072-3945161

טיפולי הסרת פפילומה בלייזר

הסרת פפילומה בלייזר, טכנולוגיה חדשנית המאפשרת להעלים יבלות באמצעות לייזר בטיפול אחד. הטיפול הייחודי הזה, מאפשר לכל אחד ואחת להסיר פפילומה (יבלות הנגרמות כתוצאה מנגיף) מהעור במהירות וללא כאבים.

 

רבים מאיתנו סובלים מיבלות הנגרמות כתוצאה מפעילות נגיפית של קבוצת נגיפים המכונה פפילומה. הגידולים הללו הם גידולים שפירים המופיעים על גבי העור או הריריות כאשר הרוב המוחלט של הגידולים מופיע כיבלת על גבי העור.

 

אם חשבת שעל מנת להסיר את היבלת יש לעבור טיפול קשה או אינטנסיבי, יש לנו חדשות עבורך. כיום ניתן להסיר את יבלת הפפילומה באמצעות אידוי בלייזר - פעולה מהירה וללא כאב אשר מסירה ביעילות כל זכר ליבלת וכל זאת ביום אחד.

איך מתבצעים טיפולי הסרת פפילומה?

הטיפולים בפריים לייזר מתבצעים באמצעות מכשור לייזר מתקדם מבית סינרון קנדלה. מכשיר הלייזר GENTEL MAX PRO מקרין חום המגיע מהלייזר ישירות על יבלות הפפילומה ומסיר אותם במהירות . 

למה לעשות הסרת יבלות פפילומה?

למרות שמדובר במטרד אסתטי בלבד, מומלץ להסיר את יבלות הפפילומה. התוצאה המידית אשר מושגת במהלך הטיפול תעניק לך מראה חלק ללא כאבים ובמהירות.

 

חשוב לציין כי את התוצאות ניתן לראות מיד לאחר סיום הטיפול. אין מדובר בסדרת טיפולים מתמשכת.

יתרונות טיפול הסרת פפילומה בלייזר

טיפול הסרת פפילומה, מעניק מספר יתרונות משמעותיים למטופלים:

  1. מהירות הטיפול: הטיפולים מתבצעים במהירות וביעילות רבה. הטכנולוגיה המתקדמת והייחודית של מכשיר ה-GENTEL MAX PRO של סינרון קנדלה, מאפשרת לנו להעניק ללקוחותינו טיפול מהיר ואיכותי.

  2. ללא כאב: טיפולי הסרת פפילומה בפריים לייזר מתבצעים תוך שימוש בטכנולוגיה מתקדמת ואינם גורמים לכאבים כך שהם מתאימים גם לבעלי רגישות לכאב.

  3. חזרה מהירה לשגרה: בניגוד לפעולות פולשניות אשר עשויות לדרוש זמן החלמה ממושך, טיפולי הסרת פפילומה בפריים לייזר מאפשרים לך לחזור לשגרה מיד בסיום הטיפול.

מחיר הסרת יבלות פפילומה בלייזר

מכיוון שמדובר בגידולי יבלות אשר גודלם וצפיפותם משתנה מאדם לאדם, כך גם עלות הטיפול. אנו מציעים פגישת ייעוץ ללא עלות אשר במהלכה נאבחן את יבלות הפפילומה. רוצה לדעת כמה עולה טיפול הסרת יבלות פפילומה בלייזר? חייג/י  072-3945161 וקבע/י פגישת ייעוץ ללא עלות

אחרי הסרת פפילומה בלייזר

לפני הסרת פפילומה בלייזר

אחרי הסרת פפילומה בלייזר

לפני הסרת פפילומה בלייזר

אחרי הסרת פפילומה בלייזר

לפני הסרת פפילומה בלייזר

​אחרי טיפול הסרת פפילומה בלייזר ליד האף

​לפני טיפול הסרת פפילומה בלייזר ליד האף

פריים לייזר - מרכז אסתטיקה מתקדמת, מעניק מענה רחב עבור כל הטיפולים האסתטיים ללקוחות באזור חיפה רבתי והקריות, תוך הקפדה על טיפולים מקצועיים, מתקדמים ואיכותיים. אנו מציעים מגוון טיפולי אסתטיקה כולל הסרת שיער בלייזר אשר מותאמים באופן אישי לצורכי הלקוחות. אנו מספקים שירותי הסרת שיער בחיפההסרת שיער בקריותהסרת שיער בצפון.

פריים לייזר מציעה מגוון טיפולים רחב ומתקדם ללקוחותיה בחיפה, בצפון, בקריות, בנשר, בטירת הכרמל, בעתלית, ברכסים, ביקנעם, בקריית טבעון, בקריית אתא, בקרית ביאליק, בקריית חיים, בטירת הכרמל, באזור הצפון, באזור חיפה והקריות.

2017-2020 by Prime Laser Ltd www.primelaser.co.il

כל הזכויות שמורות לפריים לייזר בע"מ - מרכז לאסתטיקה מתקדמת | בן גוריון 6 (סיטי סנטר) חיפה | 072-3945161