הסרת שיער בלייזר

הסרת שיער בלייזר
חלק ולתמיד!

הסרת שיער בלייזר ידועה כיום כאחת משיטות הסרת השיער הפופולריות ביותר ולא בכדי.
ישנן לא מעט שיטות להסרת שיער. חלקן נחשבות לחדשניות ומתקדמות, ואחרות נשענות על מסורות עתיקות שמתבססות, לרוב, על חומרים טבעיים.
טיפולי הסרת שיער בלייזר המתבצעים על ידי פריים לייזר, מנצלים את הטכנולוגיה המתקדמת העושה שימוש באור הלייזר אשר חודר מבעד לעור ומגיע ישירות אל זקיק השערה והורס אותה.
פעולה זו מונעת את צמיחתו המחודשת של השיער באותו המקום, מה שהופך את פתרון הסרת שיער בלייזר לאידאלי עבור כל מי שמחפש מענה לתקופה ממושכת מאד (ולעתים גם לצמיתות).

איך עובדים טיפולי
הסרת שיער בלייזר?

הסרת שיער בלייזר הינה שיטת הסרת שיער עם יתרונות רבים, המבטיחה פתרון לשנים ארוכות ובמקרים רבים אפילו לצמיתות. זהו תהליך אסתטי אשר מדלל ומסיר את השערות הנמצאות בתהליך צמיחה. טיפולי הסרת שיער בלייזר כוללים מספר מפגשים בהתאם לאזור שממנו מעוניינים להסיר את השיער וגם לכמות השיער שבו.
זמן הטיפול, מספר המפגשים וגם עוצמת האור, תלויים במטופל. מטופלים בעלי עור כהה, המעוניינים בהסרת שיער בלייזר, יזדקקו לטיפולים עם זמן חשיפה קצר יחסית ללייזר. זאת, בכדי להימנע מנזק לתאי האפידרמיס, שנמצאים בסמוך לשיער. יחד עם זאת, מספר המפגשים (מספר הטיפולים) במקרה זה יהיה רב יותר, בהשוואה למטופלים בעלי עור בהיר.
אנשים עם שערות עקשניות יזדקקו גם הם למספר רב מאד של טיפולים, מה שעשוי להימשך, פעמים רבות, מספר שנים. לאור הביקוש לטיפולי הסרת שיער אצל מטופלים בעלי עור כהה, פותחו בשנים האחרונות מכונות לייזר מתקדמות מאד, המותאמות באופן נקודתי לאנשים עם עור כהה. בעזרתן מצליחים המטפלים להשיג תוצאות טובות הרבה יותר ולהפיק תועלת משיטת הסרת שיער זו.

שדרות בן גוריון 6, חיפה (סיטי סנטר)
חייגו 072-3945161 או 2098*

עברית