הסרת שיער בלייזר – חלק ולתמיד!

הסרת שיער בלייזר – חלק ולתמיד

הסרת שיער בלייזר ידועה כיום כאחת משיטות הסרת השיער הפופולריות ביותר.

ישנן לא מעט שיטות להסרת שיער. חלקן נחשבות לחדשניות ומתקדמות, ואחרות נשענות על מסורות עתיקות שמתבססות, לרוב, על חומרים טבעיים.
טיפולי הסרת שיער בלייזר המתבצעים על ידי פריים לייזר, מנצלים את הטכנולוגיה המתקדמת העושה שימוש באור הלייזר אשר חודר מבעד לעור ומגיע ישירות אל זקיק השערה והורס אותה.

פעולה זו מונעת את צמיחתו המחודשת של השיער באותו המקום, מה שהופך את פתרון הסרת שיער בלייזר לאידאלי עבור כל מי שמחפש מענה לתקופה ממושכת מאד (ולעתים גם לצמיתות).


איך עובדים טיפולי הסרת שיער בלייזר?

הסרת שיער בלייזר הינה שיטת הסרת שיער עם יתרונות רבים, המבטיחה פתרון לשנים ארוכות ובמקרים רבים אפילו לצמיתות. זהו תהליך אסתטי אשר מדלל ומסיר את השערות הנמצאות בתהליך צמיחה. טיפולי הסרת שיער בלייזר כוללים מספר מפגשים בהתאם לאזור שממנו מעוניינים להסיר את השיער וגם לכמות השיער שבו.

זמן הטיפול, מספר המפגשים וגם עוצמת האור, תלויים במטופל. מטופלים בעלי עור כהה, המעוניינים בהסרת שיער בלייזר, יזדקקו לטיפולים עם זמן חשיפה קצר יחסית ללייזר. זאת, בכדי להימנע מנזק לתאי האפידרמיס, שנמצאים בסמוך לשיער. יחד עם זאת, מספר המפגשים (מספר הטיפולים) במקרה זה יהיה רב יותר, בהשוואה למטופלים בעלי עור בהיר.

אנשים עם שערות עקשניות יזדקקו גם הם למספר רב מאד של טיפולים, מה שעשוי להימשך, פעמים רבות, מספר שנים. לאור הביקוש לטיפולי הסרת שיער אצל מטופלים בעלי עור כהה, פותחו בשנים האחרונות מכונות לייזר מתקדמות מאד, המותאמות באופן נקודתי לאנשים עם עור כהה. בעזרתן מצליחים המטפלים להשיג תוצאות טובות הרבה יותר ולהפיק תועלת משיטת הסרת שיער זו.

מכשיר הסרת שיער בלייזר

במהלך הטיפול נעשה שימוש במכשיר לייזר מיוחד ובטוח מאד מבית החברה המובילה סינרון קנדלה – GENTEL MAX PRO, המקרין חום שמגיע מהלייזר. אותו חום פוגע ישירות בזקיק השערה, כאמור, ומונע את צמיחתה המחודשת.
למי כדאי לעשות הסרת שיער בלייזר?

טיפולי הסרת שיער בלייזר מתאימים לכל אחד ואחת הסובלים משיער עודף – כל עוד מדובר בשיער כהה. בעבר קשה היה לטפל בבעלי עור כהה, אך באמצעות מכשיר GENTELMAX PRO הנמצא בקליניקה של פריים לייזר בחיפה, ניתן לבצע כיום טיפולי הסרת שיער גם לבעלי עור כהה.

הטיפולים מתאימים גם לבעלי שיער בהיר – שיער לבן, שיער אפור או ג'ינג'י.

יתרונות הסרת שיער בלייזר

טיפול הסרת שיער בלייזר מציע מספר יתרונות משמעותיים על פני שיטות אחרות להסרת שיער המוצעות כיום:

  • מהירות הטיפול: הטיפולים מתבצעים בזמן קצר וביעילות מרבית. הטכנולוגיה המתקדמת של המכשיר, מאפשרת לנו להעניק לך שירות מהיר ואיכותי.
  • ללא כאבים: בניגוד לשיטות אחרות, הטיפולים המבוצעים בפריים לייזר אינם מכאיבים כך שהם מתאימים גם למי שסובל/ת מרגישות.
  • תוצאות לאורך זמן: הסרת שיער בלייזר מבטיחה תוצאות מעולות לזמן ארוך מאוד. למעשה אנו בטוחים בתוצאות כל עד שאנו מציעים ללקוחותינו טיפולים ללא הגבלה.
  • תוצאות מהירות: למעשה כבר לאחר הטיפול הראשון, ניתן לראות תוצאות מרהיבות של עור חלק ללא שיער מיותר.

מחירי הסרת שיער בלייזר

פריים לייזר מציעים מגוון חבילות לטיפולי הסרת שיער בלייזר בהתאם לאזור המבוקש. בניגוד לרוב המכונים המציעים את הטיפול, אנחנו בפריים לייזר מציעים טיפולים ללא הגבלה מתוך מטרה להעניק ללקוחותינו את השירותים והטיפולים הטובים ביותר במחירים הנגישים ביותר.

מחיר סדרת טיפולי הסרת שיער בלייזר תלוי באזור המטופל. אנו מזמינים אותך ליצור קשר איתנו ולתאם פגישת ייעוץ ללא עלות לקבלת הצעת מחיר מותאמת אישית לך


עברית