פטרת ציפורניים

טיפולי פטרת ציפורניים בלייזר

לקבלת שיחה מנציג מלאו את הפרטים

או חייגו 072-3945161

טיפול הסרת פטרת ציפורניים בלייזר

טיפולי פטרת ציפורניים בלייזר

טיפול בפטרת הציפורניים באמצעות לייזר נחשב כיום לשיטה החדשנית ביותר, וזו המציעה תוצאות ברמה גבוהה.

 

הן יכולות להופיע הן בציפורני אצבעות הרגליים והן בציפורניי אצבעות הידיים. למרות שהן אינן מסוכנות, הן גורמות לרוב לתחושת חוסר נוחות ופעמים רבות אפילו לבושה.

 

הפטריות שבציפורניים הן תופעה שכיחה מאד, הן בקרב נשים והן בקרב גברים. מלבד המראה הלא אסתטי שלהן, הן עשויות להיות מדבקות מאד, כך שאם הן מופיעות בציפורן אצבע אחת, ייתכן והן תדבקנה את ציפורניי האצבעות השכנות לה.

 

ישנן לא מעט שיטות, המוצעות לסובלים מפטרת ציפורניים, חלק מהן נחשבות כ"תרופות סבתא" וחלק מוצעות על ידי לא מעט רופאים (טיפול תרופתי). יחד עם זאת, למרות שהתרופות ידועות ככאלו המעלימות את הפטרת, נלווה לשימוש בהן תופעות לוואי לא נעימות והפטרייה שנעלמה עשויה להופיע שוב.

טיפול בפטרת ציפורניים בלייזר

טיפול בפטרת הציפורניים באמצעות לייזר נחשב כיום לשיטה החדשנית ביותר, וזו המציעה תוצאות ברמה גבוהה. הטיפול בפטרת ציפורניים בפריים לייזר, נעשה תוך שימוש במכשיר לייזר מתקדם מבית חברת סינרון קנדלה והתוצאה ניכרת כבר לאחר המפגש הראשון.

 

מדובר בסדרה של מספר טיפולים, הנקבעת בהתאם לחומרת הבעיה ומותאמת נקודתית לסובל מכך. מכשיר הלייזר, שבו נעשה שימוש, מקרין לייזר הפוגע ישירות בפטרייה עצמה. פגיעה זו גורמת להגברת זרימת הדם באזור, העשרתו בחמצן ושיפור התנגדותה של מערכת החיסון לפטרייה.

 

טיפול הלייזר הורג למעשה את החיידקים שבפטרייה המנצלים את חולשת מערכת החיסון (חולשה זמנית או קבועה) ולכן מתרבים. זוהי אחת מפריצות הדרך המשמעותיות ביותר בכל הקשור לטיפול בפטרת הציפורניים, שיטת טיפול המציעה יתרונות רבים.

 

הטיפול ידוע כבטוח והוא עומד בכל התקנים הנדרשים. כדי להשיג את התוצאות הרצויות יש לבצע אותו במסגרת מספר פגישות, הכוללות שימוש במכשיר הלייזר שוב ושוב ופגיעה נקודתית בפטרייה.

יתרונות הטיפולים

לא בכדי בוחרים רבים, בשנים האחרונות, בשיטת טיפול זו. הטיפול בלייזר לפטרת הציפורניים מציע יתרונות רבים.

 

אחד מהם הוא העובדה שזהו טיפול נקודתי, הפוגע אך ורק בפטרת. זאת, בניגוד לתרופות למשל, אותן נוטלים דרך הפה, הגורמות לפגיעה ברקמות שכנות וגם במערכות גוף שונות, כמו הכבד. זו גם הסיבה מדוע אנשים רבים, המתמודדים עם הפטרת מעדיפים להישאר עם הבעיה, כשמוצעת להן כפתרון התרופה, שכן אינם רוצים לסבול מהשלכות חמורות ומפגיעה מערכתית לא פשוטה.

 

היתרון הנוסף של הטיפול בלייזר הוא העובדה שהוא יעיל מאד, בהשוואה לאחרים. מעבר לכך הוא איננו מסוכן והוא מוצע על ידי המומחים בתחום. לא נלוות אליו תופעות לוואי כלשהן והתוצאה היא מידית (ככל שחולף הזמן וממשיכים עם הטיפול האפקט הוא מוצלח הרבה יותר).

מחיר הסרת פטרת ציפורניים בלייזר

אנו בפריים לייזר מציעים מגוון חבילות לטיפולי פטרת בציפורניים בהתאם למצב התופעה. אנו מציעים ללקוחותינו מגוון רחב של מסלולים ואפשרויות להתאמה מלאה באופן אישי לכל אחת ואחד.

כדאי לדעת

  • הטיפול מצריך סבלנות רבה. למרות שניתן לראות תוצאות ראשוניות כבר לאחר המפגש הראשון, העלמת הפטרת באופן מלא אפשרית רק לאחר מספר מפגשי טיפול.

  • כפי שקורה בטיפולים אחרים, ישנו סיכוי (נמוך) לחזרת הפטרת לציפורניים. פטרת הציפורניים עלולה להיות עקשנית מאד ולחזור בשנית, על אף השימוש בלייזר. אנו בפריים לייזר מבטיחים לך טיפול עד להסרה מוחלטת של פטרת הציפורניים.

לאחר טיפול ראשון להסרת פטרת ציפורניים בלייזר

לפני טיפול ראשון להסרת פטרת ציפורניים בלייזר

לאחר סדרת טיפולים להסרת פטרת ציפורניים בלייזר

לפני טיפול הסרת פטרת ציפורניים בלייזר

פריים לייזר - מרכז אסתטיקה מתקדמת, מעניק מענה רחב עבור כל הטיפולים האסתטיים ללקוחות באזור חיפה רבתי והקריות, תוך הקפדה על טיפולים מקצועיים, מתקדמים ואיכותיים. אנו מציעים מגוון טיפולי אסתטיקה כולל הסרת שיער בלייזר אשר מותאמים באופן אישי לצורכי הלקוחות. אנו מספקים שירותי הסרת שיער בחיפההסרת שיער בקריותהסרת שיער בצפון.

פריים לייזר מציעה מגוון טיפולים רחב ומתקדם ללקוחותיה בחיפה, בצפון, בקריות, בנשר, בטירת הכרמל, בעתלית, ברכסים, ביקנעם, בקריית טבעון, בקריית אתא, בקרית ביאליק, בקריית חיים, בטירת הכרמל, באזור הצפון, באזור חיפה והקריות.

2017-2020 by Prime Laser Ltd www.primelaser.co.il

כל הזכויות שמורות לפריים לייזר בע"מ - מרכז לאסתטיקה מתקדמת | בן גוריון 6 (סיטי סנטר) חיפה | 072-3945161