הקפאת שומן

טיפולי הקפאת שומן

לקבלת שיחה מנציג מלאו את הפרטים

או חייגו 072-3945161

טיפולי הקפאת שומן

הקפאת שומן - COOLSHAPING מבית 4mp, טכנולוגיה חדשנית העושה שימוש במכשור מתקדם טכנולוגית לביצוע המסת שומן לא פולשנית, ללא כאב וללא צורך בהרדמה כלל.

 

רבים מאיתנו סובלים מעודף שומן באזורים שונים בגוף. הקושי להסיר את מצבורי השומן הללו הפך לבעיה אשר כעת נמצא לה פתרון בצורת טכנולוגיית הקפאת השומן של 4mp.

 

בניגוד לעבר, אין צורך לעבור טיפול פולשני (ניתוח) על מנת להיפטר מעודף השומנים בגוף. טיפולי הקפאת שומן המתבצעים בפריים לייזר יאפשרו לך להיפטר מעודף השומן באווירה נינוחה ומפנקת, באמצעות הטכנולוגיה המתקדמת של 4mp.

איך מבצעים הקפאת שומן?

בעקבות מחקר שבוצע בהובלת רופאים מומחים בארה"ב, התגלה כי תאי שומן פגיעים לקור יותר מאשר תאי העור המקיפים אותם. באמצעות טיפול מבוקר ומדויק, ניתן להמיס את השומן ע"י טיפול הקפאת שומן המתבצע באמצעות מכשור מדויק ומתקדם.

 

בתהליך טיפול מבוקר, מועבר קור ישירות לתאי השומן בגוף. הקור מקפיא את תאי השומן ולמעשה מפרקים אותם. בסיום הטיפול הגוף מעבד את תאי השומן המפורקים ומסלק אותם מהגוף, דבר המאפשר לך לקבל את הגזרה המושלמת עבורך באזור שעבר את הטיפולים.

 

הקפאת שומן - COOLSHAPING

מכשיר ה-COOLSHAPING מבית 4mp מקרר את רקמת השומן לטמפרטורה של 4 מעלות, פעולה זו משפיעה על רקמות השומן באזור המטופל וגורמת לו להמיס את תאי השומן באופן טבעי כאשר המטרה בטיפול היא להצר את ההיקפים ולהיפטר מהשומן המיותר.

 

חשוב לציין כי את התוצאות ניתן לראות כחודש לאחר סיום סדרת הטיפולים כאשר התוצאות הסופיות מתקבלות כשלושה חודשים לאחר מכן. במקביל לטיפול ועל מנת לשמור על התוצאות, מומלץ לשמור על תזונה נכונה ופעילות גופנית מתאימה.

סרטון פעולת מכשיר הקפאת שומן

מכשיר הקפאת שומן

יתרונות טיפול הקפאת שומן

טיפול הקפאת שומן, מעניק מספר יתרונות משמעותיים למטופלים:

  1. מהירות הטיפול: הטיפולים מתבצעים במהירות וביעילות רבה. הטכנולוגיה המתקדמת והייחודית של מכשיר ה-COOLSHAPING מבית 4mp, מאפשרת לנו להעניק ללקוחותינו טיפול מהיר ואיכותי.

  2. ללא כאב: טיפולי הקפאת שומן בפריים לייזר מתבצעים תוך שימוש בטכנולוגיה מתקדמת ואינם גורמים לכאבים כך שהם מתאימים גם לבעלי רגישות לכאב.

  3. תוצאות נהדרות לאורך זמן: הטיפול מעניק תוצאות נפלאות של הצרת היקף הגוף לאורך זמן.

  4. טיפול לא פולשני: הטיפול אינו פולשני ואינו מצריך התערבות כירורגית ואינו מצריך הרדמה כלל.

מחיר המסת שומן בקור (הקפאת שומן)

אנו בפריים לייזר מציעים מגוון חבילות לטיפולי המסת שומן בקור (הקפאת שומן) בהתאם לאזור המבוקש לטיפול ובהתאם למצב המטופל. אנו מציעים ללקוחותינו מגוון רחב של מסלולים ואפשרויות להתאמה מלאה באופן אישי לכל אחת ואחד.

גלריית תמונות הקפאת שומן

אחרי 6 טיפולי הקפאת שומן

לפני הקפאת שומן

אחרי סדרת טיפולי הקפאת שומן

בתחילת סדרת טיפולי הקפאת שומן

אחרי סדרת טיפולי הקפאת שומן

לפני טיפול הקפאת שומן

פריים לייזר - מרכז אסתטיקה מתקדמת, מעניק מענה רחב עבור כל הטיפולים האסתטיים ללקוחות באזור חיפה רבתי והקריות, תוך הקפדה על טיפולים מקצועיים, מתקדמים ואיכותיים. אנו מציעים מגוון טיפולי אסתטיקה כולל הסרת שיער בלייזר אשר מותאמים באופן אישי לצורכי הלקוחות. אנו מספקים שירותי הסרת שיער בחיפההסרת שיער בקריותהסרת שיער בצפון.

פריים לייזר מציעה מגוון טיפולים רחב ומתקדם ללקוחותיה בחיפה, בצפון, בקריות, בנשר, בטירת הכרמל, בעתלית, ברכסים, ביקנעם, בקריית טבעון, בקריית אתא, בקרית ביאליק, בקריית חיים, בטירת הכרמל, באזור הצפון, באזור חיפה והקריות.

2017-2020 by Prime Laser Ltd www.primelaser.co.il

כל הזכויות שמורות לפריים לייזר בע"מ - מרכז לאסתטיקה מתקדמת | בן גוריון 6 (סיטי סנטר) חיפה | 072-3945161