הסרת נמשים

טיפולי הסרת נמשים בלייזר

נמשים, חמודים ככל שיהיו, עם השנים הופכים לפחות אהובים ונשים רבות מחפשות דרכים להסתירם. בין אם על הפנים, באזור הצוואר, המחשוף, החזה, או אפילו על הידיים, הטכנולוגיה המתקדמת מאפשרת כיום לכל מי שרוצה להיפטר מהם ליהנות ממענה בטוח ויעיל מאד, שעושה זאת בהצלחה.

 

ישנם כיום תכשירי איפור רבים שיכולים לעזור בעניין, אבל מי ש"סובלת" מלא מעט נמשים, מוצאת זאת כמטרד של ממש. פריים לייזר מציעים פתרון טכנולוגי מתקדם – טיפולי הסרת נמשים בלייזר.


טיפול הסרת נמשים באמצעות לייזר

הנמשים מופיעים בדרך כלל בגילאים הצעירים ובקרב בעלי עור בהיר. עם השנים עשויים להופיע גם כתמי פיגמנטציה לאור החשיפה לשמש. לאנשים עם כמות רבה של נמשים יש ריכוז יתר של מלנין במקומות מסוימים בגוף דבר המוביל להופעת הנמשים.

לצד מספר שיטות מכניות להסרת נמשים (פילינג, משחות מיוחדות וגם חנקן נוזלי), ניתן למצוא את מכשירי הלייזר, המיוצרים על ידי חברת סינרון מדיקל. מכשיר הלייזר אשר בו נעשה שימוש בפריים לייזר מיועד להסרת נמשים מהפנים, להסרת כתמי שמש, הנוטים להצטבר באזורים החשופים לאורך השנים.

הסרת נמשים באופן זה נחשבת לשיטה בטוחה מאד וגם ליעילה במיוחד. ההליך עצמו כולל צריבת נקודות מיקרוסקופיות שנמצאות על שכבת העור באופן מדויק וממוקד. הצריבה גורמת להסרת שכבת העור שעליה נמצאים הנמשים או כתמי השמש ומבצעת התחדשות של העור, באזור המטופל ללא הכתמים.

היתרון הבולט של שיטת הסרת נמשים בלייזר הוא העובדה שמדובר בהליך שאיננו פולשני. ההחלמה ממנו מהירה, אין צורך בהרדמה או אפילו באשפוז וזהו פתרון שיכול להתאים לרבים.


העלמת נמשים בלייזר

ישנן כאמור מספר שיטות המוצעות כיום המסייעות להסיר נמשים, אולם דווקא הסרת הנמשים באמצעות לייזר היא הפופולרית ביותר ולא בכדי. הסרת נמשים באופן זה נעשית בהתאם למטופל עצמו ולסוג הנגע, הכתם, שאותו מעוניינים להסיר.

במכשיר הלייזר GentleMax Pro מאפשר לבחור בגלי לייזר באורכים שונים, כדי להתאים את ההליך לסוג הכתם שאותו מעוניינים להסיר. הטיפול איננו מלווה בכאב וגם לא פוגע בשכבת העור העליונה.

ניתן באמצעות שיטה זו להסיר סוגים שונים של נמשים וכל זאת ללא הותרת צלקת. העור מתחדש מיד בתום הטיפול, לא נותר סימן והתוצאות נהדרות. שיטת טיפול זו מאושרת על ידי משרד הבריאות ועומדת בתקנים הנדרשים.


יתרונות הטיפולים

טיפול הסרת נמשים בלייזר מעניק מספר יתרונות משמעותיים:

  1. מהירות הטיפול: הטיפולים מתבצעים במהירות וביעילות רבה. הטכנולוגיה המתקדמת והייחודית של מכשיר GentleMax Pro, מאפשרת לנו להעניק לך שירות מהיר ואיכותי.
  2. ללא כאב: הטיפולים המבוצעים בפריים לייזר אינם מכאיבים כך שהם מתאימים גם לבעלי רגישות לכאב.
  3. תוצאות נהדרות לאורך זמן: העלמת הנמשים לאורך זמן.
  4. תוצאות מידיות: כבר לאחר הטיפול הראשון, תוכל לראות תוצאות מרהיבות של העלמת נמשים באזור המטופל.


מחיר הסרת נמשים בלייזר

אנו בפריים לייזר מציעים מגוון חבילות לטיפולי הסרת והעלמת נמשים בהתאם לאזור המבוקש. אנו מציעים ללקוחותינו מגוון רחב של מסלולים ואפשרויות להתאמה מלאה באופן אישי לכל אחת ואחד.כדאי לדעת

  • טיפול הסרת נמשים בלייזר ניתן לבצע בכל עונה בשנה והוא מתאים הן לגברים והן לנשים.
  • זוהי השיטה המתקדמת ביותר כיום המאפשרת הסרת נמשים וכתמי שמש והיא מוצעת על ידי המומחים בתחום.
  • בניגוד לשיטות רבות אחרות, ניתן לחזור לאחר הטיפול לחיים פעילים ותקינים באופן מיידי.
  • אין צורך באשפוז וגם לא במנוחה

עברית