הסרת שיער פנים

הסרת שיער בלייזר מהפנים

לא בכדי הפכה הסרת שיער מהפנים באמצעות לייזר לאחת השיטות המבוקשות ביותר כיום. נשים רבות (ומסתבר שגם גברים) פונות לקבלת טיפול זה כדי להפוך את עור הפנים לחלק וללא שערות מיותרות.

ישנן כיום לא מעט שיטות להסרת שיער מעור הפנים. חלקן ידועות כיעילות מאד וחלקן פחות. לחלק מהן, ותוך כדי ההליך עצמו, נלווה כאב רב ולחלק לא. חלק יקרות מאד וחלק זולות. כך או כך, נשים רבות מוצאות עצמן משקיעות לא מעט זמן וגם כסף בחיפוש אחר השיטה הטובה והנכונה ביותר עבורן.

פריים לייזר מציעים טיפולי הסרת שיער פנים באמצעות מכשיר לייזר מתקדם מבית חברת סינרון קנדלה המעניק מענה מדויק ואיכותי ומותיר עור חלק, אסתטי ויפה הרבה יותר.


הסרת שיער פנים, למי מתאים?

לא בכדי הפכה הסרת שיער מהפנים באמצעות לייזר לאחת השיטות המבוקשות ביותר כיום. נשים רבות (ומסתבר שגם גברים) פונות לקבלת טיפול זה כדי להפוך את עורן לחלק, ללא שערות מיותרות.

בין אם על הסנטר, מעל השפה, על עצמות הלחיים, על פאות הלחיים או אפילו על המצח, כולן רוצות להיפטר מהשיער שנמצא במקומות אלו ומעוניינות בשיטת הסרת שיער יעילה. הסיבה לכך נעוצה פעמים רבות בשל תחושת הבושה ממנה סובלות נשים אלו, תחושת חוסר הנוחות וגם מטעמי אופנה.

מעבר לכך, יש גם לא מעט גברים, ובמיוחד בשנים האחרונות, המעוניינים גם הם להסיר שיער מהפנים. גברים אלה סובלים בדרך כלל משיעור יתר באזור זה ומזיפים דוקרים​.


איך עובדת שיטת הסרת שיער מהפנים?

הסרת שיער פנים באמצעות לייזר היא השיטה המתקדמת ביותר, המוצעת כיום. בעזרתה ניתן להשיג תוצאות לטווח הארוך ומבלי לסבול מתופעות לוואי וגם כאב בזמן ההליך עצמו.

טיפול הסרת שיער בלייזר מהפנים הינו סדרת טיפולים חד פעמית, זאת בניגוד במקום הסרת שיער בשיטות אחרות המצריכות חזרה על כך אחת לחודש או יותר.

אם בעבר, הסרת שיער בלייזר פחות התאימה לבעלי עור כהה, הרי שכיום הסיפור הוא אחר וגם מטופלים או מטופלות בעלי עור כהה המעוניינים להסיר שיער מעור הפנים, יכולים לעשות זאת. הדבר אפשרי תודות לפיתוחים החדשניים בתחום זה ולמכשירים המיוחדים, המיועדים במיוחד לבעלי עור כהה.


למי כדאי לעשות הסרת שיער מהפנים?

הטיפולים מתאימים לכל אחד ואחת הסובלים משיער פנים שאותו מעוניינים להסיר. בעבר קשה היה לטפל במטופלים בעלי עור כהה, אך באמצעות מכשיר GENTELMAX PRO הנמצא בקליניקה של פריים לייזר בחיפה, ניתן לבצע כיום טיפולי הסרת שיער פנים גם לבעלי עור כהה.


יתרונות הסרת שיער פנים בלייזר

לשיטת הסרת שיער פנים בלייזר זו ישנם יתרונות רבים, ההופכים אותה לפופולרית מאד.

  1. ההליך עצמו מהיר מאד וקצר מאד, מכיוון שלרוב מדובר בשטח מצומצם יחסית (אזור הפנים).
  2. היתרון הבולט של השיטה הוא העובדה שהיא איננה מכאיבה, ומעבר לתחושת חוסר הנוחות הקלה או העקצוץ, המטופלים אינם חשים דבר.
  3. יתרון משמעותי נוסף הן התוצאות. עם הזמן הולכת ופוחתת כמות השיער באותו המקום, כך שבסופו של ההליך יוותר האזור חלק לחלוטין.
  4. זוהי שיטת הסרת שיער אפקטיבית מאד, שתוצאותיה ניכרות לעין כבר מהטיפול הראשון.


מחיר הסרת שיער פנים בלייזר

אנו בפריים לייזר מציעים מגוון חבילות לטיפוליהסרת שיער פנים בלייזר בהתאם לסוג העור וצפיפות השיער באזור המטופל. בניגוד לרוב המכונים, אנו מציעים טיפולים ללא הגבלה מתוך מטרה להעניק ללקוחותינו את השירות והטיפול הטוב ביותר במחירים הנגישים ביותר.

מחיר סדרת טיפולי הסרת שיער פנים בלייזר תלוי כאמור בצפיפות השיער. אנו מזמינים אותך ליצור קשר איתנו ולתאם פגישת ייעוץ ללא עלות לקבלת הצעת מחיר מותאמת אישית לך.


רצוי לדעת
חשוב מאד, בין הטיפולים וגם לאחר מכן, להקפיד שלא לחשוף את אזור הפנים לשמש. לאחר מכן, מומלץ מאד להימרח בקרם הגנה מפני השמש בעל מקדם הגנה גבוהה. כך ישמור העור על המראה הזוהר שלו ומבלי שיופיעו כתמים וסימנים אחרים שאינם אסתטיים

עברית