הסרת נימים

טיפולי הסרת נימים בלייזר

נימים, כלי דם מורחבים, המופיעים בפנים ובחלקי הגוף השונים (בעיקר ברגליים) נחשבים לתופעה נפוצה מאד.

הם אמנם קטנים ולרוב לא מורגשים, אך כשהם מופיעים במקומות נראים לעין ובולטים מאד, הם עשויים לגרום לתחושת חוסר נוחות רבה. הם נפוצים לרוב בקרב נשים, והסיבות להופעתם יכולות להיות רבות. מחלות כבד, נטייה גנטית, בעיות בקרישת דם, הפרעות בתפקוד הוורידים – הם רק חלק מהמקרים בהם מופיעים הנימים. גם נשים הריוניות הסובלות מכך, ובמיוחד בחודשים המתקדמים של ההיריון.

לעתים, יופיעו נימים בשל סיבות חיצוניות, כמו טראומת ניתוח, פצעי קור, פילינג עמוק בפנים, שימוש בסטרואידים או בתרופות הורמונליות שונות וגם חשיפה ממושכת לשמש.


איך ניתן להסיר נימים?

העלמת נימים או הסרת נימים, אפשריות כיום באמצעות טכנולוגיה מיוחדת, בעזרתו של מכשיר לייזר המיוצר על ידי חברת סינרון קנדלה. מכשיר לייזר זה, פרי פיתוח של שנים, מאפשר להעלים או להסיר את הנימים באמצעות לייזר, הפועל ישירות על הנים עצמו מבלי לגרום לנזק, כאב או כוויות במקום.

טיפול הסרת נימים בלייזר (סקלרותרפיה) – שיטת טיפול בטוחה ויעילה מאד, בעזרתה ניתן להסיר נימים באזור הרגליים, אך גם באזורים נוספים בגוף, כמו בפנים למשל.

במהלך הטיפול מקרין המכשיר קרן לייזר ישירה על כלי הדם המורחב (על הנים), מה שגורם לדפנות כלי הדם להתחבר חזרה. ההליך עצמו רלוונטי אך ורק במקרים של נימים מורחבים, כשהרקמות הסובבות אותם אינן מושפעות מכך (הן אינן נפגעות מהטיפול).

במקרים בהם הנימים קטנים מאד (בקוטר של בין 1 מ"מ ל-1.5 מ"מ) יידרשו מספר טיפולים כדי להעלימם. כשהנימים גדולים יותר, תידרש סדרת מפגשים ארוכה יותר.


העלמת נימים בלייזר (סקלרותרפיה)

העלמת נימים באמצעות לייזר היא הליך פשוט יחסית עבור המטופל. הליך שאיננו כרוך בכאב או בתחושת אי נעימות בדרך כלל. לאחר הטיפול עשויה להופיע אדמומיות מקומית קלה באותו המקום, אולם תופעה זו חולפת מעצמה תוך פרק זמן קצר מאד.

אותו כלי דם מורחב שטופל באמצעות הלייזר ישנה את צבעו, מיד בתום ההליך, לכהה יותר (סימן חיובי) ולאחר תקופה של שבועיים-שלושה יעלם לחלוטין. כאשר מדובר בנימים גדולים, עשוי העור שבאותו מקום להתקלף, כשבמקומו מופיעה מעין קליפה דקה. הקליפה הזו תעלם בתוך כשבועיים שלושה.


טיפול הסרת/העלמת נימים בלייזר

הטיפול להעלמת הנימים הוא טיפול קצר. הוא נמשך בין 10 עד 20 דקות בכל מפגש. לפני הטיפול מורח המטפל על המקום חומר מיוחד, חומצה אמינו לבולינית, המעצימה את אפקט הלייזר המשתחרר מהמכשיר ומייעלת את ההליך עצמו.

הטיפול מתאים הן לנשים והן לגברים. מכיוון שהתופעה נפוצה מאד בקרב נשים, מרבית המטופלות הפונות לפריים לייזר הן נשים, המעוניינות להסיר נימים מאזור הרגליים.

היתרון הבולט של הליך זה הוא העובדה שניתן לחזור לשגרה מיד לאחר הטיפול ואין צורך באשפוז.

תופעות לוואי אפשרויות מיד לאחר מכן הן- אדמומיות מקומית, כאב קל מאד וגם שטפי דם.

חשוב מאד להימנע מחשיפה לשמש במשך כל תקופת הטיפול וגם לאחר מכן ולהקפיד למרוח קרם הגנה מפני השמש.


מחיר הסרת נימים בלייזר

אנו בפריים לייזר מציעים מגוון חבילות לטיפולי הסרת והעלמת נימים ברגליים או בפנים בהתאם לאזור המבוקש. אנו מציעים ללקוחותינו מגוון רחב של מסלולים ואפשרויות להתאמה מלאה באופן אישי לכל אחת ואחד.כדאי לדעת

  • לרוב, הנקודות האדומות מופיעות באזורים רגישים מאד ועדינים מאד. זו גם הסיבה מדוע חשוב לבחור בהליך מתאים, שמלבד המענה הנכון גם יותיר את המקום ללא סימנים מיותרים (צלקות ועוד).
  • הנקודות במקומות אלה בדרך כלל קטנות מאד ובאמצעות מכשיר הלייזר המדויק ניתן להסירן בצורה הטובה ביותר ומבלי לגרום לנזק ברקמות הבריאות שסביבן

טיפולי הסרת נימים בלייזר
טיפולי הסרת נימים בלייזרטיפולי הסרת נימים בלייזר
עברית