הצרת היקפים

טיפולי הצרת היקפים

לקבלת שיחה מנציג מלאו את הפרטים

או חייגו 072-3945161

מכשיר הצרת היקפים

טיפולי הצרת היקפים

הצרת היקפים - COOLSHAPING מבית 4mp, טכנולוגיה חדשנית העושה שימוש במכשור מתקדם טכנולוגית להורדת השומן בגוף ללא צורך בניתוחים, ללא כאבים או הרדמה.

 

רבים מאיתנו סובלים מעודף שומן באזורים שונים בגוף. הקושי להסיר את מצבורי השומן הללו הפך לבעיה אשר כעת נמצא לה פתרון בצורת טכנולוגיית הצרת ההיקפים של 4mp.

 

אם חשבת שעל מנת להסיר את השומן המיותר בגוף יש לעבור ניתוח קשה, יש לנו חדשות עבורך: טיפולי הצרת היקפים המתבצעים ע"י מכשור מתקדם המעניק ביטחון מלא בתוצאות הן לרופא המטפל וכמובן שלמטופלים עצמם. טיפולי הצרת היקפים המתבצעים בפריים לייזר יאפשרו לך להיפטר מעודף השומן באווירה נינוחה ומפנקת, באמצעות הטכנולוגיה המתקדמת של 4mp.

איך מתבצעים טיפולי הצרת היקפים?

הטיפולים בפריים לייזר מתבצעים באמצעות טכנולוגיית COOLSHAPING מבית 4mp - טכנולוגיה המקפיאה את תאי השומן באזור המטופל ונחשבת למובילה בתוצאות מבין כלל השיטות הבלתי פולשניות להסרת מצבורי תאי שומן בגוף. 

 

במסגרת טיפול מבוקר, מועבר קור ישירות לתאי השומן באזור המטופל. הקור מקפיא את תאי השומן ולמעשה מפרק אותם כאשר בסיום הטיפול הגוף מעבד את תאי השומן המפורקים ומסלק אותם מהגוף, דבר המאפשר לך לקבל את הגזרה המושלמת עבורך באזור שעבר את הטיפולים.

 

הצרת היקפים - COOLSHAPING

מכשיר ה-COOLSHAPING מבית 4mp מקרר את רקמת השומן לטמפרטורה של 4 מעלות, פעולה זו משפיעה על רקמות השומן באזור המטופל וגורמת לו להמיס את תאי השומן באופן טבעי כאשר המטרה בטיפול היא להצר את ההיקפים ולהיפטר מהשומן המיותר.

 

חשוב לציין כי את התוצאות ניתן לראות כחודש לאחר סיום סדרת הטיפולים כאשר התוצאות הסופיות מתקבלות כשלושה חודשים לאחר מכן. במקביל לטיפול ועל מנת לשמור על התוצאות, מומלץ לשמור על תזונה נכונה ופעילות גופנית מתאימה.

סרטון פעולת מכשיר הצרת היקפים

יתרונות טיפול הצרת היקפים

טיפול הצרת היקפים, מעניק מספר יתרונות משמעותיים למטופלים:

  1. מהירות הטיפול: הטיפולים מתבצעים במהירות וביעילות רבה. הטכנולוגיה המתקדמת והייחודית של מכשיר ה-COOLSHAPING מבית 4mp, מאפשרת לנו להעניק ללקוחותינו טיפול מהיר ואיכותי.

  2. ללא כאב: טיפולי הצרת היקפים בפריים לייזר מתבצעים תוך שימוש בטכנולוגיה מתקדמת ואינם גורמים לכאבים כך שהם מתאימים גם לבעלי רגישות לכאב.

  3. תוצאות נהדרות לאורך זמן: הטיפול מעניק תוצאות נפלאות של הצרת היקף הגוף לאורך זמן.

  4. טיפול לא פולשני: הטיפול אינו פולשני ואינו מצריך התערבות כירורגית ואינו מצריך הרדמה כלל.

  5. חזרה מהירה לשגרה: בניגוד לפעולות פולשניות אשר עשויות לדרוש זמן החלמה ממושך, טיפולי הצרת היקפים בפריים לייזר מאפשרים לך לחזור לשגרה מיד בסיום הטיפול.

מחיר הצרת היקפים

אנו בפריים לייזר מציעים מגוון חבילות לטיפולי הצרת היקפים בהתאם לאזור המבוקש לטיפול ובהתאם למצב המטופל. אנו מציעים ללקוחותינו מגוון רחב של מסלולים ואפשרויות להתאמה מלאה באופן אישי לכל אחת ואחד. רוצה לדעת כמה עולה טיפול הצרת היקפים? חייג/י  072-3945161.

גלריית תמונות הצרת היקפים

אחרי הצאת היקפים - סדרה של 12 טיפולים

אחרי הצרת היקפים - סדרה של 12 טיפולים

לפני הצרת היקפים

לפני הצרת היקפים

פריים לייזר - מרכז אסתטיקה מתקדמת, מעניק מענה רחב עבור כל הטיפולים האסתטיים ללקוחות באזור חיפה רבתי והקריות, תוך הקפדה על טיפולים מקצועיים, מתקדמים ואיכותיים. אנו מציעים מגוון טיפולי אסתטיקה כולל הסרת שיער בלייזר אשר מותאמים באופן אישי לצורכי הלקוחות. אנו מספקים שירותי הסרת שיער בחיפההסרת שיער בקריותהסרת שיער בצפון.

פריים לייזר מציעה מגוון טיפולים רחב ומתקדם ללקוחותיה בחיפה, בצפון, בקריות, בנשר, בטירת הכרמל, בעתלית, ברכסים, ביקנעם, בקריית טבעון, בקריית אתא, בקרית ביאליק, בקריית חיים, בטירת הכרמל, באזור הצפון, באזור חיפה והקריות.

2017-2020 by Prime Laser Ltd www.primelaser.co.il

כל הזכויות שמורות לפריים לייזר בע"מ - מרכז לאסתטיקה מתקדמת | בן גוריון 6 (סיטי סנטר) חיפה | 072-3945161