מיצוק עור הפנים

טיפולי מיצוק וחידוש עור הפנים

עם השנים הופך עור הפנים לנפול ומקומט יותר. בעידן שבו ישנה חשיבות לשמירה על מראה עור בריא ומתוח, אין זה פלא שרבים מחפשים דרכים שתעזורנה לשוות לו מראה צעיר ונחשק.

אחת השיטות המוצעות כיום, המתבססת על טכנולוגיה חדשנית ומכשור מתקדם, הוא טיפול מיצוק עור הפנים באמצעות מכשיר לייזר מיוחד, המתאים גם למיצוק עור הצוואר ואזור החזה.

למי מיועד טיפול מיצוק עור הפנים?

הגיל מביא איתו לא מעט שינויים הבאים לידי ביטוי במראה החיצוני שלנו. לרוב החל מגיל 30 לחיינו הפנים מתחילים להיראות נפולים יותר, מקומטים יותר וגם עייפים יותר. עור הפנים, כמו גם עור הצוואר והעור שבאזור המחשוף, הופך אט אט לרפוי יותר ובעל קמטים ובמקביל מופיעים בו כתמי פיגמנטציה.

טיפול מיצוק עור הפנים מתאים לנשים ולגברים כאחד המעוניינים להחזיר לעור הפנים שלהם ולעור באזור הצוואר מראה מתוח וצעיר יותר ולעשות זאת בעזרת פיתוחים חדשניים ובטוחים.


מתיחת פנים ללא ניתוח

טיפולי מיצוק עור הפנים מתבצעים בפריים לייזר באמצעות מכשור בעל טכנולוגיה מתקדמת – GentleMax Pro מבית סינרון מדיקל – מכשיר בעל יכולת העלמת קמטים, ללא פעולה פולשנית.

כאמור, הטיפול הינו חיצוני בלבד, ושלא כמו ניתוח מתיחת פנים, הטיפול אינו פולשני. ההליך עצמו כולל פגיעה מבוקרת ומדויקת מאד ברקמות, פגיעה הנעשית תוך כדי ייצור אנרגיית החום על ידי קרני הלייזר המוקרנות ישירות אל הרקמות.

המטפל מסמן את הנקודות הרלוונטית על האזור המטופל (עור הפנים, עור הצוואר, אזור המחשוף) ובעזרת מכשיר הלייזר מתמקד אך ורק בנקודות אלו, הנמצאות בשכבת הדרמיס, שנמצאת מתחת לשכבת העור העליונה (האפידרמיס).

הטיפולים מעניקים מראה מתוח וחלק יותר לעור. עם פגיעתה של קרן הלייזר ברקמות, מתחיל ייצור מוגבר יותר של קולגן ואלסטין, האחראים על המראה המתוח והמוצק יותר של העור (עם השנים הולכת ופוחתת כמות חומרים אלה בגוף, מה שהופך את העור למקומט יותר). ייצור הקולגן והאלסטין מוביל להתפתחותן של רקמות חדשות ובריאות יותר, חלקות, מתוחות וכמובן גם מוצקות הרבה יותר.


תוצאות טיפולי מיצוק עור הפנים

טיפול מיצוק וחידוש עור הפנים כולל מספר מפגשים. כל מפגש נמשך בין מחצית השעה לשעה. בתום הטיפול יכולים המטופלים לחזור לשגרת היום יום שלהם וליהנות ממראה צעיר הרבה יותר.

מרבית המטופלים צריכים 3 עד 7 מפגשים, כאשר נדרשת המתנה של חודש ימים בין טיפול אחד למשנהו. תופעות הלוואי העשויות להופיע בתום הטיפול הן קלות לרוב. עשויה להופיע אדמומיות מקומית, קילוף של העור וגם נפיחות. כל התופעות הללו חולפות מעצמן בתוך פרק זמן קצר, בניגוד להליכים אחרים המצריכים תקופת החלמה ממשוכת הרבה יותר.


יתרונות הטיפולים

טיפול מיצוק וחידוש עור הפנים מעניק מספר יתרונות משמעותיים:

  1. מהירות הטיפול: הטיפולים מתבצעים במהירות וביעילות רבה. הטכנולוגיה המתקדמת והייחודית של מכשיר GentleMax Pro, מאפשרת לנו להעניק לך שירות מהיר ואיכותי.
  2. ללא כאב: הטיפולים המבוצעים בפריים לייזר אינם מכאיבים כך שהם מתאימים גם לבעלי רגישות לכאב.
  3. תוצאות נהדרות לאורך זמן: העלמת הקמטים לאורך זמן רב.
  4. תוצאות מידיות: כבר לאחר הטיפול הראשון, תוכל לראות תוצאות מרהיבות של הקטנה והעלמת הקמטים באזור המטופל.

מחיר טיפולי מיצוק עור הפנים

אנו בפריים לייזר מציעים מגוון חבילות לטיפולי מיצוק וחידוש עור הפנים בהתאם לאזור המבוקש. אנו מציעים ללקוחותינו מגוון רחב של מסלולים ואפשרויות להתאמה מלאה באופן אישי לכל אחת ואחד.
כדאי לדעת
אחד היתרונות הבולטים של טיפול מיצוק עור הפנים, הצוואר ואזור המחשוף באמצעות לייזר הוא היותו בטוח לגמרי. הטיפול נעשה באמצעות מכשור העומד בכל התקנים הנדרשים ועל ידי מומחים בעלי הכשרה מקצועית רחבה.

עברית