הסרת צלוליט

טיפולי הסרת צלוליט

הסרת צלוליט – COOLSHAPING מבית 4mp, טכנולוגיה חדשנית העושה שימוש במכשור מתקדם טכנולוגית להעלמת הצלוליט בגוף ללא צורך בניתוחים, ללא כאבים או הרדמה.

רבים מאיתנו סובלים מצלוליטיס באזורים שונים בגוף. הסיבה להופעת הצלוליט עשויה לנבוע כתוצאה מתזונה לא בריאה, הריונות, השמנה, הרזיה לא מבוקרת וסיבות נוספות. הקושי להעלים את הצלוליטיס הפך לבעיה אשר כעת ניתן לה מענה באמצעות טכנולוגיית הסרת הצלוליט של 4mp.

אם חשבת שעל מנת להסיר את הצלוליטיס יש לעבור הליך פולשני, יש לנו חדשות עבורך: טיפולי הסרת צלוליט המתבצעים ע"י מכשור מתקדם המעניק ביטחון מלא בתוצאות הן לרופא המטפל וכמובן שלמטופלים עצמם. הטיפולים שאנו מבצעים בפריים לייזר יאפשרו לך להיפטר מהצלוליטיס באווירה נינוחה, באמצעות הטכנולוגיה המתקדמת של 4mp.

סרטון פעולת מכשיר הסרת צלוליט


איך מתבצעים טיפולי הסרת צלוליט?

הטיפולים בפריים לייזר מתבצעים באמצעות טכנולוגיית COOLSHAPING מבית 4mp – טכנולוגיה המקפיאה את תאי השומן באזור המטופל ונחשבת למובילה בתוצאות מבין כלל השיטות הבלתי פולשניות להסרת צלוליט.

במסגרת טיפול מבוקר, מועבר קור ישירות לתאי השומן באזור המטופל. הקור מקפיא את תאי השומן ולמעשה מפרק אותם כאשר בסיום הטיפול הגוף מעבד את תאי השומן המפורקים ומסלק אותם מהגוף, דבר המעניק לך מראה עור חלק ונטול גומות וצלוליט באזור שעבר את הטיפולים.


הסרת צלוליט - COOLSHAPING

מכשיר ה-COOLSHAPING מבית 4mp מקרר את רקמת השומן (הצלוליטיס) לטמפרטורה של 4 מעלות, פעולה זו משפיעה על רקמות השומן באזור המטופל וגורמת לו להמס את תאי השומן באופן טבעי כאשר המטרה בטיפול היא להסיר את הצלוליט ולהיפטר ממנו.

חשוב לציין כי את התוצאות ניתן לראות כחודש לאחר סיום סדרת הטיפולים כאשר התוצאות הסופיות מתקבלות כשלושה חודשים לאחר מכן. במקביל לטיפול ועל מנת לשמור על התוצאות, מומלץ לשמור על תזונה נכונה ופעילות גופנית מתאימה.


יתרונות טיפול הסרת צלוליט

טיפול הסרת צלוליט, מעניק מספר יתרונות משמעותיים למטופלים:

מהירות הטיפול: הטיפולים מתבצעים במהירות וביעילות רבה. הטכנולוגיה המתקדמת והייחודית של מכשיר ה-COOLSHAPING מבית 4mp, מאפשרת לנו להעניק ללקוחותינו טיפול מהיר ואיכותי.

ללא כאב: טיפולי הסרת צלוליט בפריים לייזר מתבצעים תוך שימוש בטכנולוגיה מתקדמת ואינם גורמים לכאבים כך שהם מתאימים גם לבעלי רגישות לכאב.

תוצאות נהדרות לאורך זמן: הטיפול מעניק תוצאות נפלאות של העלמת הצלוליט לאורך זמן.

טיפול לא פולשני: הטיפול אינו פולשני ואינו מצריך התערבות כירורגית ואינו מצריך הרדמה כלל.

חזרה מהירה לשגרה: בניגוד לפעולות פולשניות אשר עשויות לדרוש זמן החלמה ממושך, טיפולי הסרת צלוליט בפריים לייזר מאפשרים לך לחזור לשגרה מיד בסיום הטיפול.


מחיר הסרת צלוליט

אנו בפריים לייזר מציעים מגוון חבילות לטיפולי הסרת צלוליט בהתאם לאזור המבוקש לטיפול ובהתאם למצב המטופל. אנו מציעים ללקוחותינו מגוון רחב של מסלולים ואפשרויות להתאמה מלאה באופן אישי לכל אחת ואחד. רוצה לדעת כמה עולה טיפול הסרת צלוליט? חייג/י 072-3945161.

עברית