הקפאת שומן

טיפולי הקפאת שומן

הקפאת שומן – COOLSHAPING מבית 4mp, טכנולוגיה חדשנית העושה שימוש במכשור מתקדם טכנולוגית לביצוע המסת שומן לא פולשנית, ללא כאב וללא צורך בהרדמה כלל.

רבים מאיתנו סובלים מעודף שומן באזורים שונים בגוף. הקושי להסיר את מצבורי השומן הללו הפך לבעיה אשר כעת נמצא לה פתרון בצורת טכנולוגיית הקפאת השומן של 4mp.

בניגוד לעבר, אין צורך לעבור טיפול פולשני (ניתוח) על מנת להיפטר מעודף השומנים בגוף. טיפולי הקפאת שומן המתבצעים בפריים לייזר יאפשרו לך להיפטר מעודף השומן באווירה נינוחה ומפנקת, באמצעות הטכנולוגיה המתקדמת של 4mp.


איך מבצעים הקפאת שומן?

בעקבות מחקר שבוצע בהובלת רופאים מומחים בארה"ב, התגלה כי תאי שומן פגיעים לקור יותר מאשר תאי העור המקיפים אותם. באמצעות טיפול מבוקר ומדויק, ניתן להמיס את השומן ע"י טיפול הקפאת שומן המתבצע באמצעות מכשור מדויק ומתקדם.

 

בתהליך טיפול מבוקר, מועבר קור ישירות לתאי השומן בגוף. הקור מקפיא את תאי השומן ולמעשה מפרקים אותם. בסיום הטיפול הגוף מעבד את תאי השומן המפורקים ומסלק אותם מהגוף, דבר המאפשר לך לקבל את הגזרה המושלמת עבורך באזור שעבר את הטיפולים.


הקפאת שומן - COOLSHAPING

מכשיר ה-COOLSHAPING מבית 4mp מקרר את רקמת השומן לטמפרטורה של 4 מעלות, פעולה זו משפיעה על רקמות השומן באזור המטופל וגורמת לו להמיס את תאי השומן באופן טבעי כאשר המטרה בטיפול היא להצר את ההיקפים ולהיפטר מהשומן המיותר.

 

חשוב לציין כי את התוצאות ניתן לראות כחודש לאחר סיום סדרת הטיפולים כאשר התוצאות הסופיות מתקבלות כשלושה חודשים לאחר מכן. במקביל לטיפול ועל מנת לשמור על התוצאות, מומלץ לשמור על תזונה נכונה ופעילות גופנית מתאימה.


סרטון פעולת מכשיר הקפאת שומן


מחיר המסת שומן בקור (הקפאת שומן)

אנו בפריים לייזר מציעים מגוון חבילות לטיפולי המסת שומן בקור (הקפאת שומן) בהתאם לאזור המבוקש לטיפול ובהתאם למצב המטופל. אנו מציעים ללקוחותינו מגוון רחב של מסלולים ואפשרויות להתאמה מלאה באופן אישי לכל אחת ואחד

עברית