הצרת היקפים

טיפולי הצרת היקפים

הצרת היקפים – COOLSHAPING מבית 4mp, טכנולוגיה חדשנית העושה שימוש במכשור מתקדם טכנולוגית להורדת השומן בגוף ללא צורך בניתוחים, ללא כאבים או הרדמה.

רבים מאיתנו סובלים מעודף שומן באזורים שונים בגוף. הקושי להסיר את מצבורי השומן הללו הפך לבעיה אשר כעת נמצא לה פתרון בצורת טכנולוגיית הצרת ההיקפים של 4mp.

אם חשבת שעל מנת להסיר את השומן המיותר בגוף יש לעבור ניתוח קשה, יש לנו חדשות עבורך: טיפולי הצרת היקפים המתבצעים ע"י מכשור מתקדם המעניק ביטחון מלא בתוצאות הן לרופא המטפל וכמובן שלמטופלים עצמם. טיפולי הצרת היקפים המתבצעים בפריים לייזר יאפשרו לך להיפטר מעודף השומן באווירה נינוחה ומפנקת, באמצעות הטכנולוגיה המתקדמת של 4mp.


איך מתבצעים טיפולי הצרת היקפים?

הטיפולים בפריים לייזר מתבצעים באמצעות טכנולוגיית COOLSHAPING מבית 4mp – טכנולוגיה המקפיאה את תאי השומן באזור המטופל ונחשבת למובילה בתוצאות מבין כלל השיטות הבלתי פולשניות להסרת מצבורי תאי שומן בגוף.

במסגרת טיפול מבוקר, מועבר קור ישירות לתאי השומן באזור המטופל. הקור מקפיא את תאי השומן ולמעשה מפרק אותם כאשר בסיום הטיפול הגוף מעבד את תאי השומן המפורקים ומסלק אותם מהגוף, דבר המאפשר לך לקבל את הגזרה המושלמת עבורך באזור שעבר את הטיפולים.


הצרת היקפים - COOLSHAPING

מכשיר ה-COOLSHAPING מבית 4mp מקרר את רקמת השומן לטמפרטורה של 4 מעלות, פעולה זו משפיעה על רקמות השומן באזור המטופל וגורמת לו להמיס את תאי השומן באופן טבעי כאשר המטרה בטיפול היא להצר את ההיקפים ולהיפטר מהשומן המיותר.

חשוב לציין כי את התוצאות ניתן לראות כחודש לאחר סיום סדרת הטיפולים כאשר התוצאות הסופיות מתקבלות כשלושה חודשים לאחר מכן. במקביל לטיפול ועל מנת לשמור על התוצאות, מומלץ לשמור על תזונה נכונה ופעילות גופנית מתאימה.


סרטון פעולת מכשיר הצרת היקפים


מחיר הצרת היקפים

אנו בפריים לייזר מציעים מגוון חבילות לטיפולי הצרת היקפים בהתאם לאזור המבוקש לטיפול ובהתאם למצב המטופל. אנו מציעים ללקוחותינו מגוון רחב של מסלולים ואפשרויות להתאמה מלאה באופן אישי לכל אחת ואחד. רוצה לדעת כמה עולה טיפול הצרת היקפים?

עברית