הסרת פפילומה

טיפולי הסרת פפילומה בלייזר

הסרת פפילומה בלייזר, טכנולוגיה חדשנית המאפשרת להעלים יבלות באמצעות לייזר בטיפול אחד. הטיפול הייחודי הזה, מאפשר לכל אחד ואחת להסיר פפילומה (יבלות הנגרמות כתוצאה מנגיף) מהעור במהירות וללא כאבים.

רבים מאיתנו סובלים מיבלות הנגרמות כתוצאה מפעילות נגיפית של קבוצת נגיפים המכונה פפילומה. הגידולים הללו הם גידולים שפירים המופיעים על גבי העור או הריריות כאשר הרוב המוחלט של הגידולים מופיע כיבלת על גבי העור.

אם חשבת שעל מנת להסיר את היבלת יש לעבור טיפול קשה או אינטנסיבי, יש לנו חדשות עבורך. כיום ניתן להסיר את יבלת הפפילומה באמצעות אידוי בלייזר – פעולה מהירה וללא כאב אשר מסירה ביעילות כל זכר ליבלת וכל זאת ביום אחד.


איך מתבצעים טיפולי הסרת פפילומה?

הטיפולים בפריים לייזר מתבצעים באמצעות מכשור לייזר מתקדם מבית סינרון קנדלה. מכשיר הלייזר GENTEL MAX PRO מקרין חום המגיע מהלייזר ישירות על יבלות הפפילומה ומסיר אותם במהירות .

למה לעשות הסרת יבלות פפילומה?

למרות שמדובר במטרד אסתטי בלבד, מומלץ להסיר את יבלות הפפילומה. התוצאה המידית אשר מושגת במהלך הטיפול תעניק לך מראה חלק ללא כאבים ובמהירות.

חשוב לציין כי את התוצאות ניתן לראות מיד לאחר סיום הטיפול. אין מדובר בסדרת טיפולים מתמשכת.


מחיר הסרת יבלות פפילומה בלייזר

מכיוון שמדובר בגידולי יבלות אשר גודלם וצפיפותם משתנה מאדם לאדם, כך גם עלות הטיפול. אנו מציעים פגישת ייעוץ ללא עלות אשר במהלכה נאבחן את יבלות הפפילומה. רוצה לדעת כמה עולה טיפול הסרת יבלות פפילומה בלייזר? חייג/י   וקבע/י פגישת ייעוץ ללא עלות

עברית